O firmie

Partnerstwo - Siła - Wydajność

Leadec

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych. Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza naszych usług do różnych wymagań Klientów tak, aby mogli oni w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności produkcji. Chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie usług przemysłowych, preferowany przez Klientów, pracowników oraz społeczności lokalne.

Nasz cel

Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza usług do różnych wymagań Klientów, tak, aby mogli oni odczuć poprawę wskaźników efektywności takich jak: jakość produkcji, czas dostępności maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz koszty całkowite. Dzięki dużej wszechstronności i kompleksowej obsłudze nasi Klienci są pewni, że mają jednego dostawcę, który gwarantuje efektywność, wysoki poziom świadczonych usług i elastyczność.

Codziennie staramy się podnosić poprzeczkę i przewyższać oczekiwania Klientów we wszystkich obszarach działania, mając na uwadze nasze wartości, odpowiedzialność za środowisko, bezpieczeństwo pracy i komunikację.

Historia

Firma Leadec Sp. z o.o. powstała w Polsce z połączenia dwóch firm: Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o oraz Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o.. Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o. została założona w Gliwicach, w 1997 roku, od początku świadcząc usługi dla nowo powstałej fabryki Opla. Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o. istnieje w Polsce od roku 1999. Pierwszym ważnym projektem było ustawienie i uruchomienie maszyn w fabryce silników VW w Polkowicach. Od kilku lat obie spółki zajmowały się podobnym zakresem usług technicznych dla przemysłu w grupie Voith. Dziś wspólnie pod marka Leadec zatrudniamy prawie 700 osób w wielu różnych lokalizacjach w Polsce.

Firma Leadec

Leadec Sp. z o.o w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym świecie i prawie 16 600 pracownikami, Leadec jest jednym z wiodących dostawców serwisu technicznego dla przemysłu.

Wyślij wiadomość

Leadec Sp.z.o.o.
ul. Toszecka 101
44-100 Gliwice

Tel. +48 32 338 54 70
Fax +48 32 338 54 79
info-poland@leadec-services.com

Praca

Czy chciałbyś podjąć nowe wyzwanie?

www.voith-is.pl/career